Lutagame

máte mušli u vás na záchodě ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Považuji to za zbytečné a nevycházelo by mi to ani nijak rozumně prostorově.

Další odpovědi
jáára

Ne

Kajdamajda

Ne

nemáme :D

anonym

Ne

Ne, já tam mám štangli salámu!

deranged

Ne

Doplňuji:
Ale chci! A mám v plánu při rekonstrukci.

mosoj

Jiná odpověď

Občas tam nějaká žena přijde, takže se tam mušle také občas nachází .

brillant

Ne

Poklička

Ne

sádlo

Ano

Láďa Varga

Ne

marci1

Jiná odpověď

Doplňuji:
Brala bych jen takovéto mušle : http://hradec­ky.denik.cz/zpra­vy_region/na-magistratu-po-vymene-rostou-kvetiny-z-pisoaru-20120607.html

honza19hk

Ne

Doplňuji:
doma ne, v práci ale jsou v každý buňce 2

cochee

Jiná odpověď

Hm, tady by mohlo dojít ke „zmatení jazyků.“ Vsadím se, že tou „mušlí“ myslíš pisoár. Já – a určitě nejsem sám – když se řekne „mušle,“ tak si pod tím odjakživa představuju klasický klozet, na který se sedá. Tak a babo/dědku raď. Takže podle svého výkladu: ano, máme u nás na wc mušli; turecký ani suchý haj*l mi nepřijde moc komfortní a pouhý pisoár je nedostatečné vybavení.