peterd108

Máte maturitu?

Zajímalo by mě, jestli lidé na Odpovědi.cz mají maturitu. Já ji mám už 2 dny

Nejlepší odpověď
ivzez

Tak jste se pochlubil.

Poznámka:
Otázka na vzdělání zdejších uživatelů
mi přijde poněkud „vlezlá“.

Další odpovědi
independent

Nemám, jsem jen vyučen, asi jsi chytřejší.

led

Tak to ti blahoželám, zložil si oficiálnu skúšku dospelosti. Ale maturitu budeš mať právoplatnú, až keďto bude zapísané v dokladoch, teraz si len absolvoval maturitnú skúšku.
K otázke „jestli lidé na Odpovědi.cz mají maturitu.“…
Uživatelia tejto stránke majú od základného vzdelania až po najvyššie akademické tituly.

dudu

Blahopřeji, jsi dobrej. Vnučka bohužel pohořela na didaktice. Já byl včera na srazu po padesáti létech od ukončení střední školy, ale ve vzdělávání fakticky pokračuji dosud.

da ny

Gratuluji!
Lidé na Odpovědích mají i 2 maturity nebo VŠ vzdělání 😁
Tak pokračuj…

Jiří Bohumil

Gratuluji.
Teď ještě aby jsi byl schopen své nabyté vědomosti smysluplně uplatnit v praxi. A, v dnešní době, bych Ti doporučoval pokračovat a nebrat, nyní dosažené vzdělání, jako konečný cíl. A nejde jen o školní vzdělání, ale o stálé učení a rozšiřování vědomostí, všeobecných a zejména odborných, v oboru, kterému se budeš věnovat.

Gestas

Já ji budu mít (snad) až 30.5

klumprt

Já 21 let a dva dny.

Rokio

Ano, mám maturitu. Můj obor je Obchodní akademie se zaměřením na účetnictví a ekonomiku.

nyjono

Ano, už léta.

mzm

Ano! … Vlastně ne! .. ale ano… ne..
Je mi 9 … ne .. víc? Jo! Ne!..
Maturita?
Co?

GM

Gratulace! Já mám maturitu už 41 let.