ven.cik

Prosím o nápad webových stránek k maturitě

Ahoj, maturitu mám příští rok ale už ted si vybírám celoroční praktickou část, už jsem rozhodnutý že budu dělat webovky, ale z těch témat co máme na výběr sem si moc nevybral, tak chci zkusit dát ke schválení vlastní návrh, mám jeden(stránky naší školy+redakční systém), chtěl bych vás poprosit kdyby měl někdo nějaký nápad budu jedině rád…:)
Doplňuji:
Díky za podporu :)) součástí je programování, bohužel jsem si ho nevybral protože ho nezvládám :)

Nejlepší odpověď
Questman

Jestli je součástí tvé maturity programování a ty nedokážeš vymyslet vlastní projekt, tak je jen dobře, jestli u nich propadneš ;)

Další odpovědi
anonym

Zkus e-shop – pokud jej dobře vymyslíš a parametricky poskládáš, můžeš jej – případně, i prod(áv)at…
😉

martin21000

Dobrá volba! Přesně toto jsem měl já na maturitu 😁
Dělal jsem příbuznému webovky pro jeho firmu. Vytvořil jsem tomu redakční systém, takže si můžou přidávat, mazat, editovat příspěvky sami + pár dalších vychytávek.
Kdybys náhodou potřeboval poradit, klidně napiš 🙂

nikolqa.o

Také příští rok maturuji. A docela ti zavidím, protože jestli máte možnost, vybrat si téma stránek sami, tak to máte skvělé. U nás to probíhá tak, že dostaneme grafický návrh stránky natištěný na papíře a my si musíme udělat design v nějakém grafickém programu a poté stránky napsat – to celé za 2 hodiny. Tak že tvou maturitu bych brala všema deseti.

A co se týká témat, co si sám nevymyslíš, to nemáš. A jediná rada, nenech si dělat nebo radit s grafickým návrhem stránek od někoho jiného. Pokud to uděláš, budeš mít docela problém při jejich psaní. Mluvím z vlasní zkušenosti. Lepší je si udělat návrh sám, protože víš, že tohle umíš a dáš si tam věci, u kterých si budeš jistý, že s nimi nebudeš mít moc velké problémy.