Valky

Máte doma zvíře? Máte ho vycvičené? Jaké techniky jste používali při cvičení?

My máme doma křečíka Roborovského, dostala jsem ho od partnera, a pak jsme se na internetu dočetli, že nejde vycvičit, vychovat, nerad se mazlí, nenechá se chytit atd..
Když jsme ho přivezli domů, nechal se chytit normálně. Nijak jsme ho nikdy necvičili stylem – uděláš tohle, dostaneš pamlsek. Je mu rok a když dáme do klece ruku, sám do ní skočí, na slova: Dej mi pusinku se natahuje po rtech a pak dá „jakoby“ pusinku, miluje drbání a „mazlení“ a strašně rád se chová… Všechno se naučil nějak sám, bez nějakého cvičení nebo povelů… Ale to je výjimka! Jaké techniky používáte vy? Jakého máte mazlíčka? A co nejzajímavější­ho umí??

P.S. – Teď si náš křečík potrhal ouško, myslíte, že mu to můžu namazat framikoinem? Nebo hrozí, že to olízne???

Odpovědi
dougie

Já mám doma fretku :))).
Umí se točit dokola,válet sudy nebo panáčkovat,ale jenom když mám vitamínovou pastu.