Avatar uživatele
Kelt

Máte doma nějaké podobné věci vícekrát?

Něco potřebuji, vím, že to mám, ale nevzpomenu si kde, tak to koupím. Pak po nějaké době zjistím, že má nějakou věc vícekrát. Například stejné typy kabelů, prodlužovací kabel s více zásuvkami a pod. Doufám, že takoví nejste. Nebo ano, tak se pochlubte, třeba na tom nejsem zas tak špatně. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, mám. Třeba dvě boty, dvě rukavice atd

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Mně se to stává pravidelně. Ten zatracený německý doktor mi furt něco schovává. A já hledám, hledám, prohledávám i 3× na stejných místech. Nakonec to vzdám, obchody jsou sice zavřené a tak si to seženu u známých. Pak přijdu domů a ejhle: tady je ta potvora! To je na bazuku v rukou Dr. Chocholouška!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, mám toho plnou stodolu a půdu, ale to co potřebuju, tam stejně nenajdu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Zákon schválnosti velí, že potřebuješ-li něco teď hned, stoprocentně to nenajdeš a objeví se to zpravidla vzápětí, co jsi pořídil jinou alternativu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Nejnověji máme 4 jídlonosiče (podle rady z „Odpovědí.cz“) nerezové. Přihlásili jsme se s manželkou na donášku obědů domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Mám 6 polévkových lžic, 6 vidliček, 6 nožů a 6 desertních lžiček… o talířích, hrnečků …nemluvě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Mno tak už třeba máme 3 stojánky na tablet z IKEi… Tablet máme jeden 😉
Prodlužováky nepočítám. 1) je to spotřební zboží, 2) prodlužováků není nikdy dost.
Kabely na nabíjení mobilů a příslušenství (microUSB a USB-C) pořád chybí. Na otázku: Nevidělas někde nabíječku a kabel manželka odpovídá NE… Zpravidla opáčím něco jako „Aha, zase jsi uklízela poslepu?“ Jakmile najdu jeden USB-C kablík a začnu nabíjet co potřebuju, během 15 minut najdu na různých, naprosto nečekaných a nesmyslných, místech další 3 – bez toho abych hledal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek