Avatar uživatele
Putin

Máte doma malované obrazy?

Nemyslím kopie, ale originály od lidí, kteří se tím živí; ptám se, protože mi přijde, že poslední dobou dost ubývá obrazů v domácnostech, lidé si radši kupují tisknuté. A co si o tom myslíte? Nebude kvůli tomu umělců ubývat?
Doplňuji:
A má cenu se tím ještě dnes živit či „přiživovat“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: Putin

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, gecco před 3358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano.

Doplňuji:
Ano, mám pár origoš kousků, kopie jsou levné, nedá se nic dělat, když si někdo nemůže dovolit…já bych je taky neměla, je to fakt drahé, ale tyhle, co mám jsou po dědovi a od mamky, něco jsem si namalovala i sama, ale to nemůžu mít na zdi vedle těch darovaných, to by se fakt dost tlouklo 🙂 Ty moje „díla“ jsou tak do ložnice, když se zhasne, v tu chvíli vypadaj nejlíp 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ano.

Ano, mám…
😉
A – upřímně, reprodukce se prodávaly vždy (cena reprodukce je někde úplně jinde, než cena originálu) – a umělci dosud ´žijí´…

Doplňuji:
K Doplnění:
Spousta umělců se tak živí (nebo přiživuje)…
😉
Samozřejmě – ti už známí se tak živí i velmi dobře, zatímco ti začínající nebo neznámí se musí živit všelijak – aby mohli i malovat.

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ano.

Máme, nejen díky tomu, že maminka pracuje v galerii. Umělců určitě ubývat nebude, protože většina z nich to dělá pro radost a jako formu sebevyjádření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano.

Ano mám. Umělců ubývat určitě nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zaibatsu

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dejavu

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ano.

Originály doma máme. Umělců ubývat nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ano.

Ano, mám. To je milý Putine umění, které je věčné. Asi jsi vůbec nepochopil, proč se píšou knihy, skládá hudba, malují obrazy, nebo vytvářejí sochy. Kup si Blesk a nalep si titulní stranu na ledničku. Uděláš maximum, kterého jsi schopen. Pak se seber a jdi do nějaké galerie a hodinu si to tam prohlížej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Máme. Sice je teď ten trend v tom, aby si lidi pořizovali fotorámečky a já nevím, co všechno ještě. Ale já mám prostě rád klasiku. Takže pravidelně navštěvujeme prodejní galerie obrazů jako https://www.ga­lerieubetlemske­kaple.cz/prodej­ni-galerie-obrazu-a-umeni-praha/ kde si sem tam nějaký ten kousek koupíme. Neberu to jako nějakou investici nebo tak něco. Prostě se mi to líbí. 😉

Avatar uživatele
kristýnary

My máme obrazy všude po domě. Malování mě totiž hodně baví, takže vše, co doma máme, je vlastní tvorba 🙂 . Mám malou pracovnu, ve které mám veškeré malířské potřeby a tam tvořím 🙂 . Už jsem si dokonce i z https://www.vyt­varne-potreby.eu/stojany/ koupila malířský stojan, tak si připadám jako profi malíř 😁 .

před 1407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já neodpověděla na co ses ptal, promiň…nemyslím, že jich bude ubývat

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek