ellamakrela

Mám zrakové halucinace?

Ahojte, v noci jsem se vzbudila, protože jsem se chěla napít a vedle pití jsem uviděla jeden nespecifúzký předmět, který tam vůbec nebyl, nechci z toho dělat vědu, protože jsem byla v polo-spánku a nikdy předtím se mi to nestalo ale i tak se ptám, jestli bych to měla nějak řešit?

Odpovědi
Lgee

Spankova paraliza,nic special.
Arachis já mám i někdy třeba 10 snu ve snu ..

isteron

Zájsť na neurologickú ambulanciu.

arachis

Tak byl ttam nebo ne? Nějak to nechápu. Něco tam leželo a když jste na to šáhla tak to zmizelo nebo jak? Třeba to vše byl jen živý sen. Také mívam dvojité sny, jako že sen ve snu, ze kterého se probudím a říkám si, to je dobře, že se mi to jen zdálo a za chvíli zvoní budík a vzhůru jsem teprve pak…