bedunka

Mam zlomeny kotnik.2 týden sadra mohu chtit za další 2 týdny třeba jen ortézu? jak dlouho se to hojí? Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Ze zkušenosti nevím, snad pomůže toto a pokud ne, na netu po upřesnění podrobností najdeš víc:

Zdroj: www.motorkari­.cz/forum-detail/?ft=11298­9&fid=34

Další odpovědi
samicek333

možná záleží na jakém místě přesně a jak je zlomený – poraď se s dokorem

Drap

Po netu se nedá odpovědět. Každý případ je jiný, to může posoudit jedině lékař po vyšetření

hanulka11

to by měl rozhodnout lékař,poraď se s ním …záleží jak se ti hojí

tom004

Z vlastní zkušenosti.Měl jsem dvojitou zlomeninu kotníku.Sádru mi sundali po 7 týdnech (o ortéze se se mnou nikdo nebavil). Bolest přestala po cca 1 roce.

terry

Jsi normální????
Není přece zlomenina jako zlomenina.
Co se takhle optat ošetřujícího lékaře?

simonka

Je to individuální, já třeba mám rozdrcenou čéšku a marodím již rok, tři operace za sebou a nyní mne čtvrtá čeká. Sousedka měla něco podobného a již půl rok chodí do práce.