Krystof420

Mám za 4 z chemie a tři 3 z ostatních předmětů, (1.pololetí 9.) je to jediná čtyřka za ty tři pololetí, mám šanci na SŠ?

Průměr všech známek je 2.14000
Chci na Elektrotechnickou nebo Internetové technologie.

Odpovědi
anonym

Upřímně, nejlepší známky to nejsou, ale nejvíce záleží na přijímačkách. A myslím si, že to se v pohodě dá. A nic si z té čtyřky nedělejte, chemie je těžká a moc lidem nejde. A navíc výsledky na škole nejsou ovlivněny jen tím, jak moc předmět umíte, či neumíte. Jde taky o stres, který vyvolává školní prostředí, učitelé atd…

Jiří Bohumil

V době kdy jsem já dělal příjímačky na SPŠE, tak se tam nedostali kamarádi, kteří měli i pouze jednu trojku. Což je tedy ale už víc jak 55 let.
Ale před pěti lety dělal, na přesně tutéž školu, přijímačky můj synovec, který měl dvě čtyřky a ostatní nebyla také žádná sláva. A na školu byl přijat, před rokem maturoval a nyní je dokonce na VŠ. Takže zřejmě šanci máš.;-)

Kelt

Udělej přijímačky a uvidíš. Když budou mít málo uchazečů tak vezmou ty schopné. A kdo udělá přijímačky, tak připadá v úvahu.