anonym.ek

Mám vzít i kámoše?

Ahoj,
potřebuju poradit,
seznámil jsem se s jednou holkou na fb a chce se semnou sejít a já nevím,jestli mám vzít i kámoše......
vím že se říká 3 už je dav,ale já se fakt bojím,že se zadrhnem a nebudem mít o čem kecat…já jsem kecal to jo,ale neumím najít společné téma…pls poradte…

Nejlepší odpověď
Damiana

Křena s sebou netahej. Ještě ti jí přebere:-)

Teď vážně. Opravdu ho s sebou neber. Mohla by se dokonce urazit. Jestli si s tou holkou budete mít co říct, konverzace pojede sama. Neboj.

Další odpovědi
Michal Kole

raději kámoše vem, z důvodu osobního bezpečí.

Nevíš co má v úmyslu. Taky o tom řekni i rodičů, aby věděli kde tě hledat, když se nebudeš dlouho vracet domů.

Dochy

Ještě mně tak napadlo. Když se sejít tak proč místo „jen se sejít“ se nedomluvit na akci, která by mohla být zajímavá pro vás oba (tolik snad už o sobě víte, abyste nějakou akci našli). Pak i když zrovna náhodou nebudete mít co říct, nebude to trapný, protože jste nešli pokecat, ale jdete na akci 😉
Zas by to asi neměla být taková akce abyste se neslyšeli ani v případě, kdy zrovna kecat budete chtít…

Thor841

Pokud vis, ze ta ona je opravdu ona, tak kamose tam opravdu neber!!! Budes vypadat jak knedla. Kecej o kravinach, proste o tom, co zensky zajima. Neboj, najdes spolecnou rec, proste mluv. Neni na fom fakt nic :)

marci1

Kámoše na schůzku s holkou ? Představ si, že ona by si vzala na schůzku s Tebou taky kámošku ! Pokud si spolu máte říct na FB, tak si asi budete mít co říct i na schůzce. Anebo se domluvte a vemte si každý sebou kámoše/kámošku . 🙂

klob1

Hlavně, aby to skutečně byla jen holka!Jinak jen se nějak jisti,ale přímo bych kámoše neb.