Jak milovat a být zamilovaný? Bojím se, že to neumím, je to možné?

Ahoj, jak poznám, že mám někoho víc jak ráda? Jakmile jde o kluka, nejsem schopná trvalých nebo hlubších citů. Vždy, když už to vypadá nadějně, couvnu nebo mě přestane bavit. Co se s tím dá dělat? Má/měl někdo stejný problém?

Odpovědi:

Ahoj, záleží kolik Ti/Vám je let. Já to mám tak, že miluji dívku, ale čím dál vidím menší a menší možný úspěch u ní, tím méně a méně na ni myslím. Já ale na to ještě mám čas. Jak jsem řekl, záleží, jestli jsi v pubertě, nebo jste dospělá slečna.

Zlatý

To si nemůžeš poručit, ani zakázat. Pokud to přijde, tak to přijde ani nebudeš vědět jak. Anebo to nepřijde. Každý to máme jinak. Je to hodně dané věkem. Největší pravděpodobnost hlubokých citů podle mě vzniká někdy mezi 20-25 lety, ale samozřejmě to může nastat i dřív nebo dýl. Každej to má jinak, ale jsou i lidi, co se nikdy nedočkají.

Zlatý

Zřejmě jsi zatím nepotkala „toho pravého“.

Bronzový

Nad tím se nepřemýšlí, to funguje automaticky. Pokud o tom přemýšlíš, tak máš ještě dost času. Neřeš to, vše se dostaví samo.

Zlatý

Jak milovat a jak být zamilovaný se nikde neučí, ani na vysoké škole. Většina z nás si myslela, že to nebude umět a že je opravdová láska nepotká. A ona přijde, nečekaně, náhle, překvapí nás a je strašně krásná! Máš se na co těšit. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1300
Zlatý marci1 964
Zlatý ivzez 690
Zlatý quentos 689
Zlatý iceT 650
Zlatý annas 628
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 505
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.