Neonka

Mám v knihovně rezervované knihy. Budou mi rezervovány do doby, než se knihovny otevřou ?

Nejlepší odpověď
annas

Opět otázka, na niž není možné přesně odpovědět. Pokud je knihovna zavřená, tak knihy nikomu snad nepůjčí.

Nejlépe vám odpoví pracovnice z knihovny. U nás mají na dveřích vyvěšenou informaci, jak je s vracením a rezervací knih.

Další odpovědi
Edison

A co na to vaše knihovna??? Už jsem ukázal, že informace existují a dají se snadno najít…

elkon

A co tam zavolat, třeba tam někdo je. A domluvíte se.

Drap

Pokud je máš rezervované ve stejné knihovně kam chodím i já, tak ano. Budeš je mít i nadále rezervované.