Taneo

Mám texty, hodně i hudby k nahrání, ale kam s tím mám jít?

Nejlepší odpověď
Edison

Raději nikam, jestli ty texty vypadaj stejně jako Tvůj dotaz…

Další odpovědi
Kepler

Zkus štěstí u nějaké začínající kapely. Tak to dělali všichni hitmejkři. Buď se podaří, nebo ne. U těch zavedených asi nepochodíš, ti už si našli, co potřebovali.

dubraro

Jestli to dokážeš i sám zahrát a zazpívat, můžeš to dát na youtube. Jako třeba Leo Moracchioli, který takhle nahrál už asi 15 alb, která propaguje na youtube a pak prodává. A takových je celá řada.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MH9FyLsfDzw

Mc Merkurion

… by to chtělo psát česky, takhle člověk neví, vo co de …