Konan-Pain

Mám talent na kreslení?

Tak jsem si zase kreslila. Tentokrát jsem si v počítači předělala starší obrázky podle předlohy a pokusila se je „realisticky“ přetvořit. http://fc05.de­viantart.net/fs71/f/­2013/134/c/c/ma­dara_realistic_by_a­katsukiwolfku­noichi-d659d6z.jpg http://fc01.de­viantart.net/fs70/f/­2013/134/2/6/ga­ara_by_akatsu­kiwolfkunoichi_d5x1i50­_kopie_by_akat­sukiwolfkunoichi-d659d6p.jpg Myslíte, že mám talent?
Doplňuji:
13 let, na žádnou uměleckou nechodím ani na kurzy, podle předlohy pouze obrys, stínování čistě moje :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
pl4toon

Jiný názor

Doplňuji:
Z těchto kreseb se nedá moc poznat. Nevidím v tom nic zvláštního, podle čeho by se dal poznat talent, stínování není mo zdařilé. Ale naštěstí pro tebe se ze stínování opravdu nic nepozná. Spíš přidej kompletně svoji tvorbu a ne s předkresleným obrysem. Kresli co tě napadne a ne co vymyslel někdo jiný.

Další odpovědi
anonym

Nemáš

Sarrow

Jiný názor

To záleží na tom, kolik ti je, jak dlouho se kreslení věnuješ, jestli je to kreslené podle předlohy, případně inspirované či přímo podle návodu…
Doplňuji:
Jinak je to pěkný, jen bych volil jiné pozadí :)

Braník

Máš

Doplňuji:
určitě,už jsme ti to jednou psali
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-spravne-naucit-kreslit

sofid

Máš

lamforest

Máš

Doplňuji:
ne nemáš

Elis Pokorná

Máš

crissi

Jiný názor

Michálek1245

Jako není to vysloveně špatné, ale ještě to chce trochu zapracovat. Kup si na https://www.vyt­varne-potreby.eu/stojany/ stojan na malířské plátno a cvič. Neseď, ale stůj, nech si stát lidi modelem, kresli předměty, kresli krajinky. Prostě maluj a kresli, co to půjde. Jedině tak se vykreslíš a získáš dostatečnou jistotu v ruce, která mi u tebe trochu chybí. Ale jisté náznaky tam určitě jsou. 😉

briketka10

minule jsem ti psala, že uhlem kreslíš hezky já
studovala na Grafické škole v Praze a musely jsme
dělat se sestrou tal.zkoušky, tím uhlem se malovalo
jako první technikou na A4, ale chce to hodně píle :D

Konan-Pain

pl4toon: Nevím co myslíte „s předkresleným obrysem“, ten obrys je moje práce, akorát podle předlohy. Takže to „kompletně moje tvorba“ je.
Kreslit podle sebe z hlavy neumím, nikdy se mi to nepovede.

pl4toon

Mno vycházel jsem z tvého doplnění „podle předlohy pouze obrys“. ALe to na tom celkově nic nemění. Dokud budeš kreslit jen podle předloh tak nikdy nezjistíš, jestli máš talent. Slovo „neumím“ je někdy jen jiné slovo pro „nechci se učit“ :D Zkus to. Čím víc to budeš zkoušet, tím spíš si vybrousíš vlastní techniku. Diamant vznikne jen obroušením, do té doby je to jen šutr ;)

Sarrow

V tom případě ano ;)