Avatar uživatele
Grace7

Jak zjistit, na co mám talent??

Dobrý den, už hodně dlouho přemýšlím, co bych chtěla dělat, až budu dospělá, ale pořád nevím co. Nechodím na žádný kroužky ani nevím, na co mam talent. Taky se ani moc neorientuju ve společnosti, sem prostě tichý člověk, já se stydím, i kdyz jdu jen k doktorce. Prostě nevím, co se sebou a svým životem. Bojím se, co že mě bude … :( prospěch mám v pohodě, patřím k těm lepším, ale i tak. Děkuji za všechny odpovědi.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 2457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Talent se ukáže (nebo ne) když začneš něco dělat, když se ti něco zalíbí. Zřídka bývá i talent na něco co dotyčného nebaví, nebo přestalo bavit. Záliba a talent jdou ruku v ruce, je potřeba zkoušet a zkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

To je marný, musíš zkoušet a zkoušet. Já se třeba celkem solidně pohybuju se smetákem na nose a taky se trefím čímkoli do čehokoli, když vrhnu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Obvykle to, na co máš talent, děláš ráda a daří se ti to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

napíšte si dva zoznamy:

všetko čo máte rada : telku, kočky, volejbal, angličtinu.......

všetko, čo vám ide dobre: matematika, běh, práca na počítači......

a skúste, kde sa dajú veci z dvoch zoznamov spájať do práce

ešte spomínate, že nie ste dobrá v jednaní s ludmi........to sa naučte, aspoň z knižiek, (napr. Brian Tracy má dobre knižky o práci) toto potrebujete celý život, človek je tvor spoločenský – ak nebudete stále čučet do mobilu ako druzí, budete mať výhodu – všade!

tu máte testy na odhad vhodnej práce:

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/V%C3%BDcho­va_k_volb%C4%9B_po­vol%C3%A1n%C3%AD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek