Mám správnou cestu od autobusového spoje?

http://jizdni­rady.idnes.cz/au­tobusy/spojeni/?da­te=02.09.2014&ti­me=8%3a00&f=Hra­dec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&t=­Beroun&fc=1&tc=1&­submit=true

Úplně první spoj – od 8:00 z HK – skončí zde?:

https://www.go­ogle.cz/maps/dir/Po­litick%C3%BDch+v%­C4%9Bz%C5%88%C5%AF+40,+2­66+01+Beroun/Be­roun,aut.st./@49­.9654806,14.0756636,17z­/data=!4m13!4m1­2!1m5!1m1!1s0x470ba56bbe­64f44d:0xa55ef4415669069­4!2m2!1d14.069485!2d49­.9639649!1m5!1m1!1s0x470­ba5157a3abf23:0x53ce1e­43cd66a4a5!2m2!1d14­.078737!2d49.966071

Říkám si – 2 úřady, to se snad nedá minout… :)
Doplňuji:
vlak – peníze… Za nápad s metrem děkuji, avšak jak se dostanu k metru a pak zase k autobusu? Mohl byste mi to prosím ukázat na mapě? :) (A dá se to stihnout do těch 10:30?) Vyznám se v Praze asi jako lejno v telekomunikaci.

Nejlepší odpověď
Dochy

K doplnění: Autobusové nádraží na Florenci je hned u stanice metra. Pokud půjdeš východem přes novou moderně vypadající halu tak pak uvidis schody dolu kousek před sebou. Sjedeš dolů na C a pak z nástupiště schodama dolů na B. Doba jízdy cca 25 minut, metro jezdí po pár minutách, na přestupy počíta 2*10 minut protože to neznáš (jinak asi 5). Když nebudeš vědět bez problémů se doptáš lidí tam budou spousty

Další odpovědi
Pepa25

Dvě připomínky:

  1. v Praze bych pro spojení z ÚAN Florenc na Zličín použil metro. Je to pohodlnější a rychlejší (pokud by byla ucpaná Praha). Je to přímá trasa – linka B, 24 min, jízdenka 24 korun
  2. v Berouně bych šel za mostkem přes Berounku pořád rovně, přes celé náměstí až přes Plzeňkou bránu (poznávací znamení), ze bránou bude hlavní cesta a tam se dal doprava a daná adresa je první budova na protější straně.

Doplňuji:
Dochy už to popsal, na Florenci se fakt nemáš kde ztratit: http://www.ma­py.cz/s/cB9E V metru hledej žlutou trasu B (musíš hodně dolů) a pak směr Zličín. Ještě jednodušší a levnější by bylo vystoupit už na Černém Mostě a jet metrem už Černého Mostu až na Zličín. Tak už vůbec nemáš šanci zabloudit, stojí to u metra a všichni od autobusu, co tam vystoupí, půjdou do metra 🙂

kollma

U busu v 9:45 je napsáno, že z Prahy pouze do Plzně a dál. Takže bych jel radši metrem. I když pak už je lepší jet metrem rovnou z Černýho mostu.
Ale osobně bych jel vlakem, časově to vyjde zhruba na stejno.