hawranek

Přestupy cestou vlakem

Ahoj, chci se zeptat- zítra jedu vlakem k lékaři (jedná se o velmi specializovaného lékaře, který je velmi daleko). Trasu znám- vyjedu z místa A do místa B, tam přestoupím a pojedu do místa C. Tam strávím nějaký čas u onoho doktora. Pak ale místo toho abych se vrátila do A, pojedu dál po trase vlakem do konečného místa D. Pořád pojedu rychlíkem, pořád Čd. Jde mi o to, jestli si musím koupit jízdenku z A do C a v C do D nebo jestli si můžu koupit rovnou jízdenku z A do D. Aby mě pak nevyhodili z vlaku 😁

Nejlepší odpověď
Drap

Z A do D, neni problém. Jízdenka platí dostatečně dlouhý časový interval , podle vzdálenosti, a který spoj využiješ je tvoje volba.

Další odpovědi
AnnieAnnie

Přesně tak jízdenka z bodu A do bodu D není problém. Není nutné kupovat si to takhle složitě :)Kdyby si něco nevěděla na přepážce ti to určitě řeknou ;) Hodně štěstí!

anonym

Jízdenka na vlak Ti platí 24 hodin. Takže když pojedeš v 7 ráno, tak bys jízdu měla dokončit do 7 ráno následujícího dne. Přestupy nemusí být vždy na pár minut, takže klid, nikdo Tě nemůže z vlaku vyhnat. Jezdila jsem tak už před třemi lety a vím, že to tak skutečně funguje.

Reuef

jedine by mohl nastat problem kdyby se z mista A dalo dostat do mista D jinou kratsi trasou…ale to asi neni tvuj pripad 🙂