marci1

Mám si tento vůz koupit ? Není cena 26,5 mil. Kč již moc ?

Hezký opravdu je. 🙂
http://moravskos­lezsky.denik.cz/zpra­vy_region/obra­zem-koenigsegg-agera-v-ostrave20110414­.html

Nejlepší odpověď
zzzzz

🙂 krásný

Další odpovědi
Respekt

Ty nejsi běžný smrtelník ?

brillant

To ho ještě nemáte?

redy

Asi to bude divný ale já bych ho nechtěla,a to mám v matraci milióóóóóónu pět 🙂
Doplňuji:
Aha sem koukla blbě, mě by stačilo se jen koukat jak ho někdo kupuje,to by byl zážitek 🙂

Drap

Určitě si ho kup. Já bych takové auto nechtěl.

NikkiHeat

Jako humor dobrý ale já bych ho nechtěl…ledaže by mi ho někdo dal a já bych ho hned obratem prodal…

Sůwa

Zdá se mi dost málo pohodlný, ale pokud ti půjde ke kostýmku, tak proč ne? 🙂

Rocker

Jdi do toho,určitě stojí za to!Hlavně nezapomeň na doplňky-třeba střešní nosič,kouli na přívěs,gumový koberečky na zimu…

petra15

Koenigsegg je samozrejme super…:-) Svedska kvalita--- alla dagar !-- od rana az do vecera…:-)

honza19hk

Na naše silnice to je stejně nepoužitelný.