Rakira

Mám si na to troufnout?Troufli byste si doma?Jaké jsou rizika??

Troufli byste si sami doma na propíchnutí industrialu?(je to piercing v horní části ucha veden dvěma místy a spojem jednou dlouhou činkou) Jaké jsou rizika?Líbí se vám? Já si sama na obou uších píchala celkem 4dirky, takže vím jak na to, ale je to přece jen už silnější chrupavka, ale je to mega, je tam snad miliarda variací, tak co vy na to?.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Rozhodně do toho jdi. Strašně moc se mi to líbí. Čím víc děr v hlavě, tím je žena přitažlivější.

Další odpovědi
nyjono

Nechat na odborníkovi. Dobrém odborníkovi. Na uchu je hodně akupresurních i akupunkturních bodů.
Špatné umístění může způsobit komplikace.

Mc Merkurion

… takový kraviny bych nedělal ani za odborný asistence >>> dřív nosili kérky a náušnice akorát trestanci, piráti a komedianti (to poslední se nezměnilo) …