Rozamunda

mám sestru a jí je 23 dneska jí babička dala jídlo a řekla at´ to sní jinak jí neudělá kalhoty

co si o tom myslíte ?
Doplňuji:
ne ale o babičině chování měla by jí nutit k jídlu když už nechce a má dost ? já myslím že ne

Nejlepší odpověď
beer

Že by jídlo měla sníst, jinak může být bez kalhot ))
Doplňuji:
Poněvadž je sestře už 23, babičce bude tedy už hodně let. Sestra by se mohla ve svých 23 letech zamyslet a mohlo by jí dojít, že s tak starou paní je přinejmenším nevhodné kvůli takové hlouposti diskutovat. A přece od ní také něco chce..

Další odpovědi
Drap

Myslet si můžeme co chceme, ale babičky mají vždy pravdu

suaeda

Možná, že sestra drží nepřiměřenou dietu a la vychrtlé modelky a nechce jíst. Babička to vzala po selském rozumu a snaží stylem „něco za něco“ donutit tvoji sestru aby se normálně najedla. Možná se, ale pletu a je to jinak.

briketka10

holt je babička ze staré školy
my jsme musely dojíst všechno,
jinak nebylo nic a taky nebylo..
někdy nás i vypráskala klepačem !
něco za něco 😁

zjentek

vypadá to, že s babičkou jste bez obav, kdo vás nakrmí a ošatí ..jinak výměnný obchod funguje od nepaměti a stále bude ,)
Doplňuji:
až se z toho pozvrací, musí babičce po zbytek života připomínat, proč se to stalo ..aby mohla nějak regulovat ty porce ,)