Dismas

Mám se k dívce, která zabila své nenarozené dítě, chovat jako k vrahovi?

Lamalam: Ježíš:„Hoď kamenem, ty, jenž jsi bez viny.“.
Vtom dívku zasáhl kámen. Ježíš na to: „Mami?!“

Nejlepší odpověď
Kepler

Dívka na potrat (pokud šlo o to) právo měla a ty nemáš právo soudit. Už jenom proto, že nevíš co ji k tomu vedlo. Chovat se můžeš jak chceš, ale okolí to posuzovat bude taky.

Další odpovědi
Lamalam

Hoď kamenem, ty, jenž jsi bez viny.

Před několika dny jsi tu psal o tom, jak onanuješ 5 krát denně. Víš kolik jsi zavraždil dětí?

Mortin

Protože šla na potrat ? Myslím si, že k tomu asi měla dobrý důvod a tobě to může být tak u …

Alesh

Menstruace je vražda!!!

GM

Kdo si myslíš že jsi, kdo ti dává právo někoho soudit?