orwell

Co dělat s dívkami v okolí?

Neustále mi zde pod otázkami vyskakuje osm slečen s výzvou „Chatuj s dívkami v okolí“. Problém je, že nemám chatu. Mohl bych s nimi místo toho třeba stanovat?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud dokážeš „postavit stan“ (alespoň poránu!), tak ANO. Jinak to nemá valný smysl. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Možná by to šlo, kdybys v tom stanu měl vodní postel. Radši nechatuj a rovnou fik fik fik!

autacek

S dívkamu z okolí? Se divím, že tě ještě jedna místní neopravila, že je rozdíl mezi chatovat a chatařit. 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

orwell

Autacek: Já se zase nedivím, asi to pochopila. Ale máš pravdu. Mně už někdo v minulosti varoval, že nemám tvořit vtipy, kde ze sebe dělám blbce a že se mi to může vymstít. Takže od teď už budu jenom chatařit a stanařit 🙂

Kepler

A nebudeš lanařit, ale lanovat 🙂