Johny8x

Mám sázku a to že mám vypít 16 piv (10°) za 4 hodiny.Jsem muž vážím 102kg,a ptám jestli nevíte jak to zvládnout?

Potřeboval bych nějaké fígle…

Odpovědi
Johny_r

Jestli dobře počítám, tak to je pivko za čtvrt hodiny. To je problém? Netvrdím, že to není prasárna a že ti po pár pivech asi už nebudou chutnat, ale při tvé tělesné konstituci to není nijak nedosažitelné.
Jenom bacha na promile. Odhadem se dostaneš na víc než 3 promile a vydejcháš to až cca. 24 hodin po dopití.
Každopádně bych to nezkoušel a takhle blbě se nevsázel.