Avatar uživatele
martin14

Mám šanci u kamarádky?

Píšu si s kamarádkou a občas chodíme ven, ptal jsem se jí jestli by mohl mezi námi mohl být vztah, řekla že třeba někdy jindy, jak si to mám vyložit? Někdy jindy už může mít někoho jiného.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 3853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Naděje umírá naposled ! To na co se ptáš nemže nikdo vědět !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Někdy jindy bych pokládala za téměř nikdy,ale časem to může být i jinak.My ženy říkáme A,chceme B,myslíme na C a někdu v půlce abecedy pak dostaneme velké kulové.A to jen proto,že mezi muži a ženami/dívkami a chlapci jaksi nefunguje komunikace tak jak by měla.Ale ona taky nikdy fungovat,když my jsme z Venuše a kluci z Marsu.
Naděje sice umírá poslední,to je fakt,ale někdy taky umře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lutagame

Nesdělil jsi nám úplně všechno jaký je přesně mezi vámi vztah , může mít kluka , taky tě třeba nechce ztratit jako kamaráda , nebo na to ještě není připravená , nebo taky nejsi její typ , taky by pomohlo kdyby si nám sdělil její věk , ale co sem se za ta léta života naučil je to že kamarádce vyjadřuj svojí lásku tehdy až si budeš jist že i ona jí má k tobě , jestli chceš aby to nevyšlo najevo tak jí řekni že to byl fór :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Pozor u holky je třeba rozpoznat, jestli nejste jeden z mnoha, kteří patří do takzvané „friend zone“. Nejlépe to poznáš na reakcích. Pokud chodíte ven jak říkáš, tak jak reágovala, když jsi ji to řekl? Na reakci je důležité úplně vše, protože ti řečí těla nevědomky řekne co si o tom opravdu myslí. Pokud jsi si jistý, že nikoho nemá, tak jí vem na rande. Na konci večera se můžeš pokusit jí políbit. Není důležité, že by to třeba nemuselo vyjít. Důležité je, aby jsi viděl reakci. Pokud ti reakce bude připadat odtažitá, tak bych to odpískal. Sleduj, jestli tě pozoruje, kam se dívá. Záleží, kolik vám je oboum a jak moc jste zkušený. Pokud nejsi zkušený, tak pozorování reakcí je dobrý začátek a hlavně se nebát té reakce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek