Tropical

Mam roztrhle ucho, jit na siti nebo to zaroste?

Vcera jsem dostal pesti do ucha a mam ho roztrhly ma cenu chodit na siti nebo ne? popr. kam se s timto chodi? ma uz nekdo podobne skusenosti? Dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
hanulka11

na chirurgii určitě si zajdi , možná tě pošlou i na ušní- zda nemáš něco poškozeného v uchu

Další odpovědi
Damiana

Jelikož je sobota, zbývá ti nejspíš jen ta chirurgická pohotovost – ambulance. Ušisko ti ošetří přímo tam – pokud už není pozdě na šití. Nevím, jak je rána velká, ale už kvůli hygieně a možná i rentgenu hlavy, bych tam být tebou zašla.

Syd

Chodí se s tím na chirurgickou pohotovost do nemocnice. Je sice pravda, že třeba maličký kousky konců prstů můžou dorůst, když nejsou sešitý, ale jestli máš utrhlej ušní boltec a čekáš jestli ti přiroste anebo ne… Navíc se ti to může zkomplikovat nějakou infekcí. Jestli to teda neni půlcentimetrová ranka, tak si podle mě dost zahráváš.

www

Nepopsals jak moc a kde přesně máš poranění. Osobně by měl zvládnout drobná poranění (šití) i praktický lékař. Proto bych zašel tam, možná se ani šít nebude.

huxa

jestli to je déle, než 5 hodin a neni to něco typu, máš dva kusy masa a musíš je dát k sobě, bude nejlepší to nechat srůst samo, ale rozhodně si zajdi na ošetření, minimálně k obvodnímu lékaři.

Tropical

nakonec to neni roztrhly ale jenom natrhli trochu takze siti asi nehrozi :)