Bičiště

Mám problém s otevřením stažených souborů PART.

Jedná se o soubory stažené např.ze „Slunečnice“ – antivir. program, prohlížeč Safari i jiné. Soubor se mi uloží do „stažených dokumentů“, po kliknutí na „otevřít“ se nerozbalí.Dříve jsem tyto problémy neměl, asi jsem si něco pokazil.Jak na to? V jakém programu by to mělo jít otevřít?

Odpovědi
Toruk

Soubor *.part je sekundární a dočasný soubor stahovaného souboru, existuje jen po dobu stahování, pak zanikne a zůstává jen stažený a nyní již kompletní soubor. Většinou nelze pracovat s těmito part- soubory; doporučuji spíš počkat až na úplné stažení. Vyjímkou jsou videa, která lze bez potíží sledovat ještě v době stahování.