pukula

mám problém s dospíváním (zvláště pro holky)

je mi 11 a všechnyve třídě mají menstruaci ale já ne a to mám už 3/4 roku hnědý hnusný výtok za jakdlouho asi budu mít menstruaci

Nejlepší odpověď
Berušinka

To nejde dopředu říct u žádné holčiny. Podle toho výtoku by to ale mělo být brzy. Už je „vidět“, že se s tím tělem něco děje.

Další odpovědi
Džuls

Na každú to raz príde a keď to príde už aj na Teba, tak si povieš: ,,sakra, bolo mi to treba?!" . Buď rada, že to ešte nemáš. Mnoho kočiek má s menzesom neskutočné problémy. ( ja nie 🙂 ). No a v neposlednom rade je to u každého dievčaťa individuálne,po­kojne to môžeš dostať teraz, ale aj o mesiac, pol roka, rok, dva roky… Bude to dobré:-)

SajmonModer

Nejsi sama, takovýchto otázek je tu každý týden plno. Neboj se, určitě to přijde, ale asi až později.

Sea

Nic za to nedáš, když si s tím výtokem zajdeš na gynekologii, tam ti poradí nejlépe, co to je za výtok. Ohledně menstruace, ty holky to dostávají snad čímdál dřív, před takovými 16lety to holky dostaly až tak ve 14, 15…

anna12

Proč se na to taky nezeptat mamky?????