Kelt

Mám přístup na účet, když nemám kartu?

Mám na určitém účtu peníze, ale nemohu najít kartu, abych si ty peníze vybral. Mám řádnou smlouvu, znám číslo účtu, kontaktní místa a telefony. Mohu se k těmto penězům nějak dostat, nebo je jediný způsob karta s PINem.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Samozřejmě. Karta je NADSTAVBA k účtu. Můžeš přijít k přepážce a peníze si vybrat „papírkem“, nebo podobným „papírkem“ zrealizovat převod na jiný oučet, který používáš. Stejně tak prostřednictvím internetového bankovnictví ji je příkazem poslat jinam.

Další odpovědi
iceT

Proč nezajdeš do příslušné banky a neřekneš, žes kartu ztratil nebo něco podobného, po ověření by ti měli vystavit kartu novou.

Mc Merkurion

… záleží kolik máš času a jak seš línej >>> po dvou letech se karty mění, tak si můžeš klidně počkat … jinak jak odpovídají jiní …

Dochy

Ty musíš vědět kde a jaký účet máš. Zpravidla je karta jen navíc, s penězi na účtu můžeš manipulovat dle podmínek Tvé smlouvy, zpravidla jak osobně na pobočce (hotovostní výběry, bezhotovostní převody…) tak vzdáleně (prostřednictvím internetu či telefonu). Proč ta známá kontaktní místa a telefony nepoužiješ??