Lukoo.

Když mám převozní značky ze Slovenska, můžu jezdit v ČR?

Koupil jsem si 2,5 roku staré auto na slovensku,auto bazar mi zajistil převozní znacky+pojstku.
Můžu s tím jezdit v CR?Malý TP mi mají poslat do týdne.

Nejlepší odpověď
Edison

Čemu říkáš „převozní značky“? Existuje RZ k trvalému vývozu. Je plechová. Papírová slouží pouze k jednorázovému převozu do místa následného provozování a to pouze na území daného státu.

Další odpovědi
Hlada

Na převozní značky nelze jedit nikde. Slouží jen k vykonání potřebné jízdy z místa prodeje do místa registrace.

elkon

Převozní značka slouží k převozu, jak již název napovídá (z místa A do místa B). Nikoliv k běžnému ježdění.

cukrar

Opravdu převozní značku? Asi nikoliv, jak vypadá? Není to vývozová značka?