Lotr2008

Mám přeskočit rocnik?

Hoj ahoj :b mám přeskočit v škole 1 ročník. Já jsem jse totiž vše naučil na zpamnět pro další třídu a tak bych nechtěl mrhat čas…Mám to udělat?? Maminka říká ze jsem chytrý kluk a ze je to best nápad! :》 Co si myslíte vy? Mam na to inteligentčně? Co by jste mi doporucily?? A jde to vůbec?

Nejlepší odpověď
Edison

Naučit se něco nazpaměť absolutně neznamená to ovládat. Inteligenčně nemáš ani na mnohem míň. Obyčejné šprtání zvládají i jedinci s IQ nad 60. Ten čas jsi tím šprtáním promrhal už teď. Jak je vidět, neovládáš ani učivo svého mateřského jazyka.

Další odpovědi
df

Školy toto umožňují. Podmínkou je úspěšné absolvování rozdílových zkoušek. Obsahem testu je učivo ročníku, který chceš přeskočit

Gus_Fring

Kdybys byl opravdu chytrý, tak jsi schopen si to vyhledat na internetu.

quentos

Radši přeskoč ručník.
(To máš za to trollení.)

Kelt

Raději pomaleji a nepřeskakuj písmena na klávesnici.
A taky se nauč češtinu. Většinu slov máš s chybami. A nepoužívej cizí výrazy, když jim nerozumíš. Neuč se nic zpaměti, ale používej hlavu.

Rokio

Gus_Fring: Tak to je špatně. Jsou určité znalosti, které má člověk mít v hlavě. Styl „netřeba se učit, protože si to můžu najít na internetu, je špatný“.

Edison

G-F to ale myslel (i napsal) jinak…