koník.

Mám podat elektronickou nebo klasickou papírovou přihlášku na VŠ?

Musím tuto elektronickou přihlášku odeslat přes internet a zároveň ji i vytisknout a odeslat poštou? Jestli bude stačit pouze elektronická, tak jak poslat ústřižek složenky o zaplacení poplatku? Mám to naskenovat a poslat na e-mail?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já jsem ji musela poslat elektronicky, a taky si ji vytisknout a odnést ji i s originálem ústřižku o zaplacení do školy na studijní oddělení. Připadalo mi to extra složité, ale škola si to dala do podmínek k přijetí, tak jsem to tak raději udělal. Záleží, na jakou školu jdete. Já chodila na VŠB V Ostravě.

Další odpovědi
Ravenne

Já jsem se před rokem hlásila na Masarykovu univerzitu a stačilo poslat přihlášku elektronicky a pak zaplatit poplatek na uvedený účet (ústřižek ze složenky jsem nepotřebovala, ale pro jistotu jsem si jej nechala – co by kdyby).