Kakko

Mám Opel Astra combi G 1998 a mám tam originál rádio, při výměně baterky se zakódovalo, jak se dá odkódovat?

RÁDIO

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokuste se najít ten kód, mohl by být napsaný někde v dokladech od vozu, někdy se lepý na zadní stranu autorádia, případně kdekoliv jinde ve voze. Prostě může být někde ten kód schovaný. Pokud ho nenajdete, tak si na internetu najděte firmu, podle bydliště která to dělá. Upozorňuji že cena za odkódovaní se pohybuje okolo 600,– kč, takže doporučuji kód najít, případně kontaktovat např. bývalého majitele, třeba má kód někde poznamenaný.

Další odpovědi
Drap

Autorizovaný servis to zvládne.

mosoj

Odkódování 600 Kč ? Nedávno se tady někdo rozhořčoval nad cenou za otevření auta.
Toto je opravdu vydírání. Jedná se o znalost dvou až tří čísel, které se na tlačítkách předvoleb naklepnou.
Každý výrobce rádia má dva až tři kódy které se opakují, nic se negeneruje !!! V servise je zcela určitě znají a když jsem tam přijel tak to udělal přijímací technik zadara, ještě byl rád že jsem si na ně vzpoměl.

600 Kč je hodinová taxa v silně značkovém servisu !!!