ječmínek

Mám nárok na nemocenskou od zaměstnavatele?

Ve zkušební době mi zaměstnavatel oznámil 29.3.2011 že mi dává výpovědˇk 31.3.2011.Hned jsem odešla z práce k lékaři a na nemocenskou. Pracovní poměr vznikl 1.3.2011

Nejlepší odpověď
anonym

Je zajímavé,že mnoho lidí to takto řeší,i přesto,že jsou zdrávi jako řípa. Dojit zaměstnavatele,do­jit státní kasu by vám šlo!

Další odpovědi
Ella

víte, tohle je pěkně podlé – nejspíš s vámi zaměstnavatel nebyl spokojený, navíc vás ve zkušební době může vyhodit bez udání důvodu, jste tam jenom na zkoušku.
Takhle zabíráte místo někomu jinému, co si najít jinou práci a nesimulovat na úkor nás ostatních?

Salvaje

Řekla bych, že od zaměstnavatele máte nárok, dokud Vám neskončí zkušebka. Její délka je normálně 3 měsíce, pokud není ve smlouvě sjednáno jinak.

ječmínek

Opravdu jsem opět měla kde vlézt.Jak snadné je někoho okamžitě odsoudit,řesto že neznám celou situaci. A ani to není odpověď na mou otázku.Přeji hezký večer ječmínek.