mam maly usb 32gb,ale po vlozeni do notebooku se nezobrazi,co s tim

Doplňuji:
porad nic,ach jo,musi byt prece nejaky program na diagnostiku

Odpovědi
klob1

jakou máš USB 1.0 nebo 2.0 nebo 3.0?notebook i flash..to někdy dělá,tak znovu to zkusit vysunout a po cca 10s.ji zasunout a chvilku počkat..mně to občas také dělá..u nějakých zařízení USB a co máš za systém,třeba to nepodporuje na 32 GB..pokud by se načítala,ta ne jen data,tak to požaduje někdy i formát flashky,to také někdy udělá rádo..,ale to pak stačí vysunout a znovu zasunout a v poho..nebo v nastavení USB v systémech,pokud ti nejde i něco jiného,,může to být zakázané jako načítání USB..nebo v šetřiči také měli ,že to nečte USB..také jsem se s tím sešel takto..snad se ti to podaří