Miroslavst

USB 1.0 a 2.0

Po připojení zařízení přes usb mi to píše, že je připojeno vysokorychlostní k nízkorychlos­tnímu…bla bla.
Co to znamená? Předtím než jsem přeinstaloval windows mi to nepsalo. Co s tím?
Mám DELL optiplex 260 series.

Nejlepší odpověď
kazisvět

Mně začal psát notebook Acer (podporující USB 2.0) zprávu o tom, že mám jen porty USB 1.0 v okamžiku, kdy došlo k hardwarovému problému. Zkoušel jsem přeinstalovat Windows, předal jsem notebook do servisu a výsledkem bylo sdělení, že problém je na straně hardware a opravit nejde. Protože některé USB porty nefungovaly pak už vůbec, chtěl jsem notebook vyhodit, ale nakonec jsem se smířil s používáním pouze jednoho funkčního portu na USB 1.0 a notebook teď více než rok po prvních příznacích poruchy funguje. Pouze mám jen USB 1.0 na jednom portu.