Hetty

Mám klukovi darovat k Vánocům vánoční čaj, nebo svíčku?

Nejlepší odpověď
marci1

Jestli čaj pije a má ho oblíbený, tak ano. Svíčku bych raději věnovala ženě, ty jsou romantičky. Nevím kolik je mu let, ale kup mu třeba pánský náramek, knihu ap. 🙂

Další odpovědi
gecco

Jak velkému klukovi??
😉
Spíše, než „vánoční“, mu kup nějaký kvalitní čaj – pokud je to čajař…
Nebo dobré kafe…
Nebo třeba pěkný nůž…
😉
Ale svíčku??? – tu – pokud ti ´nehodí´ na hlavu rovnou, někam dobře založí – jen aby se na ni nemusel koukat…
😉

nosahosa

Možná bych se poohlédl po jiném dárku, nevím jestli tvému klukovi opravdu udělá radost čaj nebo svíčka.

klumprt

Nevím, mně se nelíbí ani čaj ani svíčka ani zvonek ani hrnek. To už je snad lepší pletená šála.

Agneta

Daruj mu obojí:D
A když se mu to nebude líbit, tak se to hodí tobě:DDD

redy

Raděj nic, klidně přiznej že nemáš peníze.
Ale máš ho hóóóódně ráda 🙂

anonym

Věnuj mu klidně obojí,udělá mu to radost.

ReHu

Jestli pije čaj, tak ano.
Spolu s hrníčkem to bude lepší.
Můžeš mu tam nechat vytisknout obrázek té jeho kapely.

gumiczud

Vánoční sex

Klaproth

Pokud je čajomil, tak dobrým čajem nic nezkazíš. Svíčku asi neocení.

Reezo

Teď nevím jestli myslíš svého partnera či syna… Pokud jde o partnera tak svíčka a čaj je hovadina. Pokud je to případ syna tak je to taky hovadina. Zkus vymyslet něco originálního. Nejlepší je něco od srdce.

arachis

Sprchový gel,co ti voní.

Hetty

Je už dospělý, hraje v kapele. Takže bych mu měla vybrat raději hrnek nebo zvonek? Díky 😁

anonym

Je to na tobě,nebo mu kup struny.
I zvoneček udělá radost.

Hetty

Je už dospělý, hraje v kapele. Takže bych mu měla vybrat raději hrnek nebo zvonek? Díky 😁

gecco

Zvonek?
Sbírá zvonky a nebo hraje na perkuse?
😉
Hrnek?
No, pěkný hrnek, na kafe/čaj (podle toho, co pije) – to by šlo…
😉
Jinak mu kup spíše něco praktického, my na nějaké načančané serepetičky mocka nejsme…
😉

Hetty

Ano, hraje na perkuse a kontrabas 🙂

gecco

Tak to klidně nějaký pěkně znějící zvonek…
😉