Cipísek

Mám dotaz nemohu se rozhodnout které si mám vybrat? Audi A6, A4 nebo VW Passat 2,5 TDI.Manuál nebo automat?

Nevím pro co se mám rozhodnout

Nejlepší odpověď
oskar

Nejlepe bude,když koupiš všechny.

Další odpovědi
Wareg

Těžkou soudit podle tak malé specifikace. Uveďte nějaké tech. parametry, stav vozů atd… Každému se líbí něco jiného, tady asi odpověď nenajdete.

romik01

Ahoj.
Sel bych do A4 a rozhodně manuál.řazení.

ReHu

Když my neznáme tvé potřeby. Jak často, jak daleko jezdíš, jestli něco vozíš, jestli tě vůbec baví řadit(manuálem. Já jezdím každý den a už se mi nechce zvedat noha na spojce,proto preferuji automat 🙂. Ale ten zase víc žere.
Napiš si názvy aut na lístečky, slož je a se zavřenýma očima jeden vyber.
Už na náhodu nevěřím. Výběr má vždy nějaký důvod.

Misak22

Audi je na některé díly drahá měl jsem Audi A4 Avant 1.8 20V úžasný auto ale ramena s čepy 18 000 kč takové střední kvality.U Passata odchází prý poloosy a není to také nic levnýho.Každopádně si kup co se ti líbý víc protože jsou to Teoreticky stejná auta,obě suprový a držáci.Pokud se pohybuješ většinou po městě raději bych zvolil automat jinak manuál,je to lepší požitek z jízdy :) :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.