Avatar uživatele
nemocnýJ

Mám artrozu kolenního kloubu,na totální endoprotezu se mě zatím nechce.Je nějaká pomoc ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, Wang před 4582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Nevím, jestli je ten váš stav na totální endoprotézu kolenního kloubu, pokud ano…(posoudí lékař)…radím moc neotálet, kdo ví, jak to v tom našem standardním/nad­standardním zdravotnictví dopadne. Spíš pro obyčejné lidi blbě.
Nemusel byste se totiž v novém roce už doplatit.

Jinak užívat potravinové doplňky – kloubní výživu.
Koupit/nechat si předepsat léky…

CONDROSULF 400/800

Probíralo se i na:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-pocinajici-artrozu-kolena-pouzivat-condrosulf-800-nebo-profichondro-dekuji-za-nazory-a-zkusenosti
Doplňuji:
Každý člověk je v tomhle jaksi originál. Chce to hledat a nacházet.

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Kdykoliv se ozvou kyčle, nebo velké klouby nasadím Geladring Forte kapsle a během měsíce je to pryč. Dlouholetá vlastní !!zkušenost. Je mně 65 let .
Brát se musí alespoň dva měsíce a nejméně každý rok.
Záleží jak dalece máte poškozenou chrupavku.

Pokud se tato léčba dělá včas je dostatečná a žádný operační zákrok není třeba nebo se ho podaří na dlouhou dobu odsunout.

Condrosulf je proti tomuto antraceutiku jenom slabý odvar. Condrosulf je zde frekventován protože ho hradila a snad dále hradí pojišťovny. Ale má jenom jednu účinnou látku ( chondrroitin)!!
Doplňuji:
Pokud jsem bral Condrosulf nikdy mně kyčle a klouby bolet nepřestaly,. Kdeždo pokud beru
Geladring forte kapsle tak do měsíce je bolest pryč. Právě ho užívám po půlroční přestávce.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Značně ulevit by měla i mast z konopí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

taky si nechte předepsat dobrou rehabilitaci a případně lázně… ale abyste moc nedoplácel :/
není špatné taky jet si kolena nahřát někam k moři :)
a samozřejmě kvalitní kloubní výživu, ale to už vám tu psali jiní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím jak vy,ale když jsem byl na stole,kde mi operovali oba loketní klouby,bavili se lékaři mezi sebou a také přišla řeč na ty zázračné léky,které nabízí různé firmy.Jeden z nich povídá,že měl nedávno na návštěvě jednoho obchodního cestujícího,který mu ty zázračné léky nabízel a lékař ,prý nechtěl být sprostý,ho vyplonkoval z ordinace s tím,že na zázraky nevěří!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dodos

Záleží na stupni Artrózy. Za sebe bych doporučil ověřený ArthroStop nebo Proenzi. Doma a v okolí s tím máme ty nejlepší zkušenosti. ArthroStop obsahuje i protizánětlivou složku. A i po operaci zůstávají opotřebované klouby a ty potřebují péči. Mimochodem i páteř je v podstatě kloub ;o) a náplní chirurga je řezat, nikoliv léčit. Ale upřímně, před kvalitním chirurgem klobouk dolů! Na „promazání“ kloubů doporučuji Proenzi Hyal a Geladrink.

Zdroj: www.arthrostop­.eu/cz/Pages/ar­throstop-rapid.aspx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek