nemocnýJ

Mám artrozu kolenního kloubu,na totální endoprotezu se mě zatím nechce.Je nějaká pomoc ?

Nejlepší odpověď
Pájo

Nevím, jestli je ten váš stav na totální endoprotézu kolenního kloubu, pokud ano…(posoudí lékař)…radím moc neotálet, kdo ví, jak to v tom našem standardním/nad­standardním zdravotnictví dopadne. Spíš pro obyčejné lidi blbě.
Nemusel byste se totiž v novém roce už doplatit.

Jinak užívat potravinové doplňky – kloubní výživu.
Koupit/nechat si předepsat léky…

CONDROSULF 400/800

Probíralo se i na:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-pocinajici-artrozu-kolena-pouzivat-condrosulf-800-nebo-profichondro-dekuji-za-nazory-a-zkusenosti
Doplňuji:
Každý člověk je v tomhle jaksi originál. Chce to hledat a nacházet.

Další odpovědi
mosoj

Kdykoliv se ozvou kyčle, nebo velké klouby nasadím Geladring Forte kapsle a během měsíce je to pryč. Dlouholetá vlastní !!zkušenost. Je mně 65 let .
Brát se musí alespoň dva měsíce a nejméně každý rok.
Záleží jak dalece máte poškozenou chrupavku.

Pokud se tato léčba dělá včas je dostatečná a žádný operační zákrok není třeba nebo se ho podaří na dlouhou dobu odsunout.

Condrosulf je proti tomuto antraceutiku jenom slabý odvar. Condrosulf je zde frekventován protože ho hradila a snad dále hradí pojišťovny. Ale má jenom jednu účinnou látku ( chondrroitin)!!
Doplňuji:
Pokud jsem bral Condrosulf nikdy mně kyčle a klouby bolet nepřestaly,. Kdeždo pokud beru
Geladring forte kapsle tak do měsíce je bolest pryč. Právě ho užívám po půlroční přestávce.

Drap

Značně ulevit by měla i mast z konopí.

pokazdejinak

taky si nechte předepsat dobrou rehabilitaci a případně lázně… ale abyste moc nedoplácel :/
není špatné taky jet si kolena nahřát někam k moři :)
a samozřejmě kvalitní kloubní výživu, ale to už vám tu psali jiní

anonym

Nevím jak vy,ale když jsem byl na stole,kde mi operovali oba loketní klouby,bavili se lékaři mezi sebou a také přišla řeč na ty zázračné léky,které nabízí různé firmy.Jeden z nich povídá,že měl nedávno na návštěvě jednoho obchodního cestujícího,který mu ty zázračné léky nabízel a lékař ,prý nechtěl být sprostý,ho vyplonkoval z ordinace s tím,že na zázraky nevěří!

Dodos

Záleží na stupni Artrózy. Za sebe bych doporučil ověřený ArthroStop nebo Proenzi. Doma a v okolí s tím máme ty nejlepší zkušenosti. ArthroStop obsahuje i protizánětlivou složku. A i po operaci zůstávají opotřebované klouby a ty potřebují péči. Mimochodem i páteř je v podstatě kloub ;o) a náplní chirurga je řezat, nikoliv léčit. Ale upřímně, před kvalitním chirurgem klobouk dolů! Na „promazání“ kloubů doporučuji Proenzi Hyal a Geladrink.

Zdroj: www.arthrostop­.eu/cz/Pages/ar­throstop-rapid.aspx