zjentek

Mají se občané Slovenska již mnohem lépe, nebo alespoň částečně lépe?

Teď, když je finanční kohout směrem na Ukrajinu plně utažen a úřad premiéra Fica již operuje na plné obrátky pro blaho našince, mohlo by tamním občanům svítat. Je to hned vedle tak se ptám.

Odpovědi
Ametyst

Doufejme, že ano. Malé země jedině doplácejí na protiruské pozérství západních zemí.