band of brot

Mají se lépe obyvatelé USA nebo Ruska?

Prostě kde se žije lépe…

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně obyvatelé Ruska…
😉
Když uvážíš, o kolik peněz je Putinova vláda svou zahraniční politikou za posledních několik let připravila peněz a přesto jsou s ní stále spokojeni, musí se mít lépe, než kdokoli na světě…
😉

Další odpovědi
Kepler

Celková životní úroveň je nesporně vyšší v USA, ale všechno je relativní. Všude jsou chudí i bohatí.

Klaproth

Určitě v Rusku. Kamarád byl dva měsíce služebně ve městě Čita a po návratu se zmohl pouze na konstatování: „Nemám slov.“ Od nikoho, kdo přijel z USA, jsem to neslyšel.

marci1

Samozřejmě v USA, ale v Moskvě žije zase nejvíce miliardářů na světě. 🙂

Human

Z hľadiska životnej úrovne jednoznačne USA.