Kepler

Mají pravdu tahle tvrzení?

  1. Když večer nezatáhnete závěsy a svítíte, tak vás tutově někdo pozoruje dalekohledem z baráku naproti.
  2. Když sestoupíte několik pater do sklepa, musíte se urychleně vrátit, protože se hlásí defekační potřeba.
  3. Odejdete na pár minut od plotny a pak zjistíte že maso nedusíte, ale koksujete.
  4. Nečekané návštěvy přicházejí vždy, když mám v bytě největší bordel.
  5. Určitý přetlak v tlustém střevě volníte flatem třeba i 10× po sobě, až tu náhle…

Doplňte vlastní postřehy!

Nejlepší odpověď
marci1

Jestli musí vypadnout pojistky, bude to ve chvíli, kdy defragmentuješ pevný disk.
Přejedeš-li do druhého pruhu, zrychlí se ten, který jsi právě opustil.
Vždycky usne dřív ten, kdo chrápe.
Nejrychleji něco najdeme, začneme-li hledat něco jiného.
Zub rozbolí zásadně v sobotu večer.
Když je něco dobré, přestanou to vyrábět. 🙂

Další odpovědi
Nassin

Trochu mi to připomíná MURPHYHO ZÁKONY.

Drap

Netuším jak u tebe, ale u mně neplatí.

elkon

Řekl bych, že jsou to hlouposti a spíše náhodné stavy.

Tomáš1234

Se 4 naprostej souhlas!

zbyndo

U mňa ako cez kopirák, a predbehol ma Nassin, pretože to bolo prvé, čo ma napadlo. Murphy ho zákony, kde je toho ešte oveľa viac, napr. „Všetko čo sa môže pokaziť, sa pokazí“

Ametyst

Číslo 3 je moje zkušenost 🙂 “ Nejpomalejší auto vždycky dojedete na začátku stoupání pod kopcem.”

paul1

Potom, když přijdeš k menší frontě u pokladny v supermarketu, tak se to
ve tvé frontě zašprajcuje, u pokladny vzniknou nějaké zádrhely a lidé ve větší frontě jsou už dávno pryč, než se ta tvoje pohne. Jo a ještě k bodu 5. – někde jsem četl: babička říkala, že jeden prd je lepší jako deset doktorů 🙂 .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Technická: Mám pocit že se ztratilo několik odpovědí, které jsem poslal. Jedna k této otázce. Nemáte někdo podobnou zkušenost?