Kepler

Mají pravdu tahle tvrzení?

1. Když večer nezatáhnete závěsy a svítíte, tak vás tutově někdo pozoruje dalekohledem z baráku naproti.
2. Když sestoupíte několik pater do sklepa, musíte se urychleně vrátit, protože se hlásí defekační potřeba.
3. Odejdete na pár minut od plotny a pak zjistíte že maso nedusíte, ale koksujete.
4. Nečekané návštěvy přicházejí vždy, když mám v bytě největší bordel.
5. Určitý přetlak v tlustém střevě volníte flatem třeba i 10x po sobě, až tu náhle...

Doplňte vlastní postřehy!

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, orwell, zbyndo před 7 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
marci1

Jestli musí vypadnout pojistky, bude to ve chvíli, kdy defragmentuješ pevný disk.
Přejedeš-li do druhého pruhu, zrychlí se ten, který jsi právě opustil.
Vždycky usne dřív ten, kdo chrápe.
Nejrychleji něco najdeme, začneme-li hledat něco jiného.
Zub rozbolí zásadně v sobotu večer.
Když je něco dobré, přestanou to vyrábět. :-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Nassin

Trochu mi to připomíná MURPHYHO ZÁKONY.

0 Nominace Nahlásit

Drap

Netuším jak u tebe, ale u mně neplatí.

0 Nominace Nahlásit

elkon

Řekl bych, že jsou to hlouposti a spíše náhodné stavy.

0 Nominace Nahlásit

Tomáš1234

Se 4 naprostej souhlas!

0 Nominace Nahlásit

zbyndo

U mňa ako cez kopirák, a predbehol ma Nassin, pretože to bolo prvé, čo ma napadlo. Murphy ho zákony, kde je toho ešte oveľa viac, napr. "Všetko čo sa môže pokaziť, sa pokazí"

0 Nominace Nahlásit

Ametyst

Číslo 3 je moje zkušenost :-) “ Nejpomalejší auto vždycky dojedete na začátku stoupání pod kopcem.”

0 Nominace Nahlásit

paul1

Potom, když přijdeš k menší frontě u pokladny v supermarketu, tak se to
ve tvé frontě zašprajcuje, u pokladny vzniknou nějaké zádrhely a lidé ve větší frontě jsou už dávno pryč, než se ta tvoje pohne. Jo a ještě k bodu 5. - někde jsem četl: babička říkala, že jeden prd je lepší jako deset doktorů :-) .

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Dochy

Technická: Mám pocit že se ztratilo několik odpovědí, které jsem poslal. Jedna k této otázce. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava