jirka F

Mají policisté klíč od všech dveří v Česku?

Nebo ne a spoléhají na vykopnutí?

Nejlepší odpověď
autacek

B) ne, protože

Nevím jak tě mohla taková věc vůbec napadnout. To už má víc klíčů, třeba od domovních dveří, k dispozici pošťačka.

Další odpovědi
Justin1

B) ne, protože

Otázka by asi měla znít: „Mají policisté klíč od všech dveří v Česku?“

Nemají. Když si někdo koupí zámek a klíče k němu, nemusí dávat klíč policistům. Pokud vím, policisté mohou mít klíče třeba od parků a hřbitovů, které se na noc zamykají, pokud od nich město chce, aby tam prováděli kontrolu.

aliendrone

B) ne, protože

Ne. Jednak existuje tolik typů zámků (včetně zakázkových), že už jen samotná evidence a skladování by byla značně náročná, druhak vyražení dveří je pro psychopaty s pistolkama mnohem lepší prča. :)

A pokud se týká tajných domovních prohlídek (jako kdysi dělala StB nebo dnes Čestapo), tak tam se spoléhají na odborníky ovládající nedestruktivní metody vniknutí. Logicky, pokud má být prosmýčení bytu TAJNÉ, těžko můžeš vyrazit/zničit dveře bez povšimnutí majitele/nájemníka bytu. ;) :D :D

elkon

C) mám jinou odpověď

To je ale blbina. Mají na to techniku, nepotřebují žádné klíče.

marci1

C) mám jinou odpověď

Soudní příkaz k domovní prohlídce. Ten každé dveře otevře. 🙂

zjentek

A) ano

Jasně, že mají>>>https:/­/www.top-armyshop.cz/be­ranidlo-5–11-tactical-meduim-ram

paul1

B) ne, protože

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

marci1 >>> Dovolil bych si polemizovat tím, že soudní příkaz otevře každé dveře. To už můžete prohlásit, že Vás před útočníkem ochrání Sbírka zákonů. ;) :)
I když… POKUD by byla v kovové vazbě a řádně byste agresora s ní řachla po bembeřici, MOHLO by to zapůsobit. ;) :D :D

xiperio

Ano, kromě ambasád cizích států.