Drap

Mají králíci rádi koupání ?

Vím, že když je zle, tak dokáže králík i kus uplavat, že by se ale rád koupal, tak to jsem doposud ani netušil.
http://www.stre­am.cz/mazlove/818194-koupani-kralika

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem netušila, ani o tom neuvažovala, když jsme králiky chovali.. Myslím si, že tato péče je přehnaná.:-))

Další odpovědi
marci1

Králík koupání nemá rád, dobrovolně do vody nevleze. Možná jsou i výjimky.
http://www.kra­lici.cz/pages­.asp?f=koupat-kralika

Konan-Pain

Králíci vodu nesnášejí a navíc jim velmi škodí.

Dochy

V tom videu je králík buď flegmatik, nebo už pochopil že páníčky nepředělá ani jim neuteče. Nejspíš kombinace obojího.

anonym

Nejdřív jsem myslela, že je to příprava na pohřeb králíka, ( omývání nebožtíka ), že se ani nehnul, až když ho otočili a když jsem koukla na videa o králíkách, co se koupou, ani jeden nevypadal, že by ho to nějak těšilo, takže si myslím, že asi koupání teda rádi nemají.

pl4toon

Králík ustrne strachy, když ho takhle někdo přetočí na záda. Proto na první pohled vypadá flegmaticky, či v pohodě. Ale je jen vystrašený.

Braník

Králící vodu vyslověně nesnášejí,
koupání králíků je prosti srsti.

Michálek1245

Jak kteří. Jako většinou ale moc ne. Ale je to hodně o povaze. Naši králíci třeba nemají rádi vůbec nic. Nedávno jsme jim na zahradu natáhli králičí pletivo od https://eshop­.mmploty.cz/kra­lici-pletivo/ a jako ty nervy, to jste fakt ještě neviděli. Fakt neřádi. :) Jsou prostě spokojení doma. :) Takže asi tak.