Kelt

Mají barvy nějaké parametry, podle kterých zjistím kvalitu?

Chystám se koupit bílou barvu a asi budu vybírat z více druhů, tak bych chtěl poradit, zda existují nějaké kvantitativní údaje zajišťující určitou kvalitu. Například kolik gramů je třeba na 1 m2, nebo jak velkou plochu bych obsáhnul koupením daného množství. Vyzná se v tom někdo, nebo mi pošle odkaz? Děkuji.

Odpovědi
Kryšpín

Záleží zda na zeď plot, auto, interiér, exteriér, kov, dřevo, plast a pod.