mako 61

Má zajíc žluč? Nedavno jsem ho stahoval a na žluč jsem v játrech nenarazil.

má zajíc žluč,nedavno jsem ho stahoval a na žluč jsem v játrech nenarazil

Nejlepší odpověď
Funna

jasně, že má…asi jsi špatně hledal..má žlučník a žlučovody jako každý jiný…

Další odpovědi
paul1

Určitě má, roky chovám králíky a u nich je to stejné jako u zajíce. Po stažení králíka opatrně rozřízneme a dáváme pozor, abychom nepoškodili močový měchýř a žlučník. Ten je na boční straně ve váčku, má tmavozelenou barvu. Z jater jej opatrně odstraníme , raději i s kouskem okolní tkáně.