Marek Šulc

Má učitel právo zdržet nás ve třídě 15 minut po zvonění?

.Kdyby nás vyučující ve třídě zdržel do pěti minut navíc, jak je jeho zvykem, nic neříkám, ale 15 minut mi už přijde dost..Jelikož to byla poslední hodina na konci dne, několik lidí nestihlo svůj autobus.

Odpovědi
elkon

Ve škole rozhoduje učitel. Jistě měl k tomu důvod.

Kelt

Neříkej, že další spojení neexistuje. Tak jste jeli dalším autobusem. A co kdyby ve škole byl nějaký vrah, který by vás půlku postřílel. Učitel asi ví, co dělá. Ty se nauč oddělovat věty v čárkami.

Pepa25

Zvonění je pro žáky jen orientační signál k začátku a konci vyučovací hodiny. Pro učitele je zvonění na konci hodiny je signálem k ukončení vyučovací hodiny, žáci
ale vyčkají na jeho pokyn k ukončení hodiny.
Tyto nebo podobné věty najdeš ve školním řádu. Podívej se tam.
Takže právo má. Ty máš právo ho upozornit, že potřebuješ stihnout oběd, autobus apod.

Dochy

Annas, Quentos: Nemohl by prosím někdo z vás uvádět tyto dotazy do původního stavu?

Dochy

Zas jeden ??!!&% co není schopen si stát za svým dotazem??? ☹ A admin na to taky…

Dochy

Nevím jaká je situace konkrétních lidí,, ale pořád ještě existují ooblasti, kam autobus jede 1× za 3 hodiny, nebo také jen 3× denně. Pak to opravdu může být problém.