Marty Koller

Má tato žena na obrázku velké břicho? Nebo je hubená ?

Souhlasíte s tím že je strašně krásná

Nejlepší odpověď
elkon

Řekl bych, že je těhotná.

Další odpovědi
marci1

Stojíce u piva, řekla bych, že má ráda pivo. O tom svědčí její pivní břicho. Piva dělaj hezká těla. 🙂
Ad: Kepler-Je to špatně vidět, ale ten alkohol stojí na podstavci s logem piva Stella artois. 🙂

Mc Merkurion

… nemí ani těhotná, aji tlustá, nemá totiž žádné břicho … je to fotošop, podívej se, kde má ruku (v břiše), zde originál od autora: https://sta.sh/01do90f0­zexz ,https://www.de­viantart.com/tag/be­erbelly?page=7

Kepler

To není reklama na pivo, ale na krásné Vánoce a chlast celkově. Jinak je ten soudek nad nohama docela praktický: sedneš do auta, podepřeš jej nohama a v tu ránu máš airbag zadarmo. Věř mi, mám to ověřené! ✔

autacek

Je nádherná, přesně něco pro tebe.

PepasAvalonu

Stella Artois je ňamka. Radši pívo nežli tu děvu.
Slečna na první pohled vypadá těhotně. Ale spíš čeká malé pivsony.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.