Lurius

Má sušení hub na čerstvém vzduchu nějaké výhody oproti sušení v sušičce na potraviny?

Kromě toho že to nic nestojí?

Odpovědi
Pollon

Podle mého názoru ne, protože při sušení na vzduchu je větší pravděpodobost zapaření a vzniku plísní. Pokud nemáš sušičku, dají se houby velmi jednoduše usušit i v troubě. Kromě toho houby mrazím a letos chci podle az-recepty.cz zkusit i zavařování.