dgfdgf

Má smysl nakládat maso do marinády, když už je upečený?

Nejlepší odpověď
nyjono

Teoreticky má opečené maso zatažený povrch, takže se do něj marináda již nenasákne.

Další odpovědi
Kepler

Já myslím že ne. Po tepelné úpravě by se ta marináda do masa asi nedostala. Pokud je maso po upečení ještě tvrdé, pak bych zvolil následné dušení, možná s něčím jako marinádou. Pomalu, při 150 st. v troubě.

Drap

Je to nesmysl

Lamalam

Nemá to smysl.

dudu

Na Moravě se dříve některé druhy pečeného masa konzervovaly zalitím do sádla.