Lotr2008

Má škola právo nutit děti na školy v přírodě?

Moje vnoučata prý musí povinně na skolu v přírodě, ale podle mě na to nema škola žádné pravo. Nemohou přeci někoho do toho nutit ne? Ktomu bych to ani jako nějakou součást výuky nepovažoval

Odpovědi
_Bůh_

Nemá, já jednu taky vynechával, kvůli dovolený u móře.

A potom na gymplu jsme třeba na nějaký školní výlety nechodili a udělali si s kamarády vlastní výlet.

Marty Koller

Tohle nechápu ty máš vlastní právo,prostě řekni že ses rozhodl že ne. Tohle není povinné, já třeba nebyl ani jednou.